IMMUNITY STAR

IMMUNITY STAR

Cena: 630 Kč

Kod: 1180

Balení: 75 cps

Dostupnost: Skladem

Koupit

Popis

IMMUNITY STAR je formule pocházející z receptury císařské dynastie Ming pro podporu a zlepšení činnosti imunitního systému. Obsažené složky mají antiseptické, protibakteriální, protivirové, protizánětlivé a antioxidační účinky. Pomáhají zlepšovat činnost bílých krvinek a zvyšovat obranyschopnost na sliznicích. Příznivě působí zejména při katarech horních cest dýchacích, pomáhají mírnit akutní i chronické alergické projevy v dýchacích cestách, v oblasti zažívacího traktu i na kůži. Pomáhají uvolňovat křeče hladkého svalstva zažívacího ústrojí a zlepšovat psychický a fyzický stav odstraněním pocitu únavy psychogenního původu. Podílí se na obnově organismu při rekonvalescenci a při chronických poruchách oběhového systému. Při dlouhodobém užívání se projeví zejména podpůrné účinky IMMUNITY STAR, který pomáhá eliminovat i dlouhou dobu vznikající disbalance v imunitním systému. Je výborný i k rychlé stimulaci imunitního aparátu v období počínající virózy, která má pak mírný průběh nebo se zastaví v samém počátku.

Složení

Echinacea (Echinacea purpurea, třapatka nachová, kořen), Rosemary (Rosmarinus officinalis, rozmarýna lékařská, list), Thyme (Thymus vulgaris, tymián obecný, list), Hyssop (Hyssopus officinalis, yzop lékařský, nať), Irish Moss (Chondrus crispus, puchratka kadeřavá, červená řasa), Common Mullein (Verbascum thapsus, divizna malokvětá, listy), Panax Ginseng (Panax ginseng, všehoj ženšenový, kořen).

Napomáhá

• mírnit alergické projevy + CORDYCEPS STAR + MULTI STAR + SHARK LIVER OIL + NONI GOLD STAR
• uvolňovat napětí organismu + NONI GOLD STAR + TREND RELAX/RELAX STAR + ENERGY STAR + ROYAL JELLY
• posilovat vlastní imunitní systém + MULTI STAR + CELL GUARD + PAU D‘ARCO + CHLOROPHYLL + COLOSTRUM STAR + VILCACORA STAR
• normalizovat činnost vnitřních orgánů + MULTI STAR + CHLORELLA STAR + ALOE STAR + NONI GOLD STAR
• posilovat činnost lymfatického systému + NONI GOLD STAR + ALOE STAR
• při onemocnění dýchacích cest a při virózách + RESPIRAL + VILCACORA STAR + MULTI STAR + CORDYCEPS STAR

Dávkování

1 tableta denně.

Zašlete odkaz produktu známé/mu

Aktuality

31.01.2014
Začínáme spolupracovat s internetovým obchodem dentalnipotreby.cz. Všechny jeho produkty vřele doporučujeme.