Aloe star - KUDY TEČE, TUDY LÉČÍ

ALOE STAR je osvěžující koncentrovaná šťáva, která povzbudí tělo i mysl.

ALOE STAR je směsí koncentrovaných šťáv:

ŠŤÁVA Z ALOE VERA

Přírodní šťáva z aloe vera je vzácným zdrojem esenciálních aminokyselin (lysin, valin, methionin, leucin, fenylalanin, tryptofan), významným zdrojem vápníku, draslíku, zinku, železa, chrómu, hořčíku, mědi a vitaminů (B1, B2, kyselina listová – B4, B6, C, E a A). Dále obsahuje sacharidy (celulóza, glukóza, manóza) a enzymy (oxidázy, amylázy, lipázy, katalázy).

ŠŤÁVA Z BRUSINEK

Brusinky se řadí mezi vynikající přírodní antioxidanty. Řada studií potvrzuje jedinečný účinek brusinek při prevenci a léčbě infekcí močových cest, zánětech ledvin, inkontinenci moči, zánětech prostaty, menstruačních potížích a problémech pohybového ústrojí.

ŠŤÁVA Z HRUŠEK

Hrušky obsahují téměř 85 % vody a jsou bohaté na alkalické (zásadité) substance. Mají silný močopudný účinek a jsou cennými pomocníky při detoxikaci.

ŠŤÁVA Z BORŮVEK

Kromě bohatého zastoupení vitaminů a minerálů obsahuje také účinné látky podporující regeneraci oční sítnice a dále látky s antibakteriálními účinky.

ŠŤÁVA Z JEŘÁBU ČERNOPLODÉHO

Plody mají vysokou biologickou a nutriční hodnotu, obsahují vitaminy skupiny B, vitamin C, E a rutin. Obsahují bioflavonoidy včetně vitaminu P, vitaminy PP, B2, B9, karoteny, pektinové látky, třísloviny. Plody jeřábu černoplodého mají značný obsah železa a stopových prvků – jako např.: bór, fluór, mangan, měď, kobalt, molybden a další.

ŠŤÁVA Z GRANÁTOVÉHO JABLKA

Granátová jablka obsahují vitaminy skupiny B, vitamin C a z minerálních látek jsou to především draslík, hořčík a vápník. Staří Řekové viděli v granátovém jablku symbol plodnosti, proto jej zasvětili bohyním Afroditě a Héře. I zlaté jablko s nápisem „té nejkrásnější“, které bylo příčinou trojské války, bylo jablko granátové.

Aktuality

31.01.2014
Začínáme spolupracovat s internetovým obchodem dentalnipotreby.cz. Všechny jeho produkty vřele doporučujeme.