Buněčné harmonizéry

Charakteristika buněčných harmonizérů, které fungují na bázi mitochondriální terapie a léčí ve spojení s klasickou medicínou.

Buněčné harmonizéry staročínské medicíny působí na podobném principu jako buňka v lidském těle. Jejich hlavní zásadou je nenarušení a podpora přirozených funkcí buněk. Důležité je použít při výrobě zásadně pouze přírodní složky. Navíc se používají jen ty nejkvalitnější komponenty. Rostlinné složky vyživují všechny orgány a systémy lidského těla. Podporují samoregulaci a regeneraci buněk. Používá se velmi ojedinělá technologie (patentovaný multilamelární fytosomální přenosový systém, kde jsou všechny složky chromatograficky očištěny).

Buněčné harmonizéry obnovují energetickou rovnováhu. Doslova nabíjejí energií. Produkty mají dlouhotrvající efekt, který přetrvává i po skončení jejich užívání. Všechny přípravky působí mnohem účinněji v noci. Složky obsažené v produktech mají nízkou molekulární hmotnost, pracují na buněčné úrovni. Mají až 92 % vstřebatelnost již na úrovni sliznic. Jejich účinek je u některých okamžitý.

Velmi důležitá je skutečnost, že neobsahují žádné chemické složky a žádné těžké kovy. Mohou se kombinovat s léky. Lze užívat dlouhodobě.

V procesu používání produktů může dojít ke zhoršení obtíží. Užívání produktů by mělo být dlouhodobé - minimálně 2 - 3 měsíce. Pro dosažení max. účinku se doporučuje po 6 měsících užívání produktů opakovat!

Aktuality

31.01.2014
Začínáme spolupracovat s internetovým obchodem dentalnipotreby.cz. Všechny jeho produkty vřele doporučujeme.