Proč je IMMUNITY STAR nejprodávanějším produktem?

Jak se infekcím bránit? Sezónní móda jednoznačně určuje vakcíny! „Dej si vakcínu a budeš zdráv.“ Omyl! Vakcíny oslabují schopnost organismu k rozpoznání a obraně.

Všichni ví, že předcházení nemocem je lepší než jejich pozdější léčba. My doporučuje rostlinný produkt IMMUNITY STAR. Díky IMMUNITY STAR posílí organismus vlastní imunitní systém, podpoří jej k maximální ochraně, zvýší jeho odolnost na měnící se podmínky prostředí (roční období) a umožní překonat únavu způsobenou prací, učením a stresem. Stačí užívat 1 tabletu denně po dobu 1 měsíce + produkt EXTRA CELL GUARD 1 tabletu denně po dobu 1 měsíce.

IMMUNITY STAR neslouží jen jako prevence, ale umožňuje i účinně překonat rozvíjející se infekci, napomáhá zabránění vzniku komplikací, zkrácení a zmírnění průběhu nemoci. Je silný v boji s bakteriemi a viry a pouze pro ně je nebezpečný, vlastní obranný mechanismus těla nutí k akci! Je to přírodní antibiotikum, které zvětšuje početnost a aktivitu obranné armády (bílých krvinek). Aktivuje mechanismy imunitního systému, které odstraňují z organismu hleny, zmírňují kašel, usnadňují vykašlávání, pročistí nos, likvidují otoky a prokrvení sliznic, bojují s teplotou, nepříjemnou bolestí a lámáním v kostech.

Rychle a efektivně napomáhá:

  • povzbudit imunitní systém k aktivitě a samoregulaci
  • zvýšit aktivitu a množství buněk imunitního systému
  • zkrátit průběh nemoci a zmírnit její průběh; způsobí, že se nemoc nevrátí po delší dobu
  • uvolnit organismus od přebytku hlenu, usnadnit vykašlávání a zadržet záchvat suchého kašle
  • pročistit nos, odstranit otok a prokrvení sliznic
  • působí pouze na patogeny; pro zdravé buňky je produkt zcela bezpečný

Aktuality

31.01.2014
Začínáme spolupracovat s internetovým obchodem dentalnipotreby.cz. Všechny jeho produkty vřele doporučujeme.