MULTI STAR - KOMPLEXNÍ DOPLNĚK MIKROŽIVIN

Proč rádi nakupujete MULTI STAR?

Pro doplnění všech minerálů, stopových prvků, vitaminů, esenciálních aminokyselin a enzymů můžete užívat přípravek MULTI STAR. Jedná se o mikrokoloidní roztok, kdy každý minerál je uzavřen v lipidovém obalu společně s optimálním nosičem, čímž byla dosažena 92–98% biovyužitelnost (vstřebatelnost), a to nemá ve světě konkurenci! Podle názoru nezávislé farmakologické laboratoře tento přípravek poskytuje většinu minerálů a stopových prvků ve formě, která je mezi všemi výrobky na trhu biologicky nejdostupnější. Fulvináty (přesněji řečeno organická kyselina fulvinová, někdy se jim říká také např. humáty, rostlinné minerály, fytominerály nebo prehistorické minerály) zvyšují schopnost organismu vstřebávat užitečné mikroživiny, efektivně regulují toxicitu těžkých kovů a zvyšují propustnost buněčných membrán.

Fulvináty jsou ve vodě i v tucích rozpustné organické elektrolyty, které díky svému elektrickému napětí mají schopnost vodit elektrický náboj. Mimochodem, celý organismus v podstatě funguje především na základě přenosu bioelektrických nábojů – tzv. potenciálů. Fulvináty jsou sloučeniny o velmi nízké molekulové váze, které se vyznačují velkým elektrickým nábojem. Vědci předpokládají, že fulvináty působí jako elektrické vodiče tak, že přeměňují chemickou energii minerálních látek a živin na dostupnou elektrickou energii. Tím buňkám slouží jako jakýsi „dobíječ baterek“, a tak podporují snahu organismu dosáhnout elektrické rovnováhy, která je nutná pro všechny živé organismy. Poté, co dodaly svůj náklad ionizovaných minerálních látek a živin do buněk, kde se přemění na energii, fulvináty buňku opouštějí. Přitom na sebe navazují jedovaté těžké kovy, které mohou být uloženy uvnitř buňky. Zlepšují dostupnost a využitelnost stopových prvků, podporují tvorbu a přeměnu buněčných bílkovin a činnost enzymů, udržují přiměřenou tvorbu ATP (základní univerzálně použitelný buněčný zdroj energie). Slouží jako dárce (dodavatel) elektronů potřebných k dosažení účinné elektrické výměny a komunikace mezi buňkami (klasickým příkladem je polarizace a depolarizace buněčné membrány nervových vláken), atd.

MULTI STAR obsahuje 67 minerálů a stopových prvků, 11 vitaminů, 16 aminokyselin a 30 různých enzymů ze všech tří hlavních skupin enzymů. Je nezbytným doplňkem stravy u jedinců se zvýšenou fyzickou či psychickou námahou jako např. manažeři, sportovci (i amatérští), fyzicky pracující.

Dále je nezbytný u „rizikových skupin“ jako jsou dospívající děti, těhotné a kojící ženy a také rekonvalescenti. Především však je naprosto nezbytným doplněním stravovacích zvyklostí u běžné populace nad 35 let. Je nejen účinnou prevencí vzniku celé řady civilizačních degenerativních onemocnění, ale i vynikajícím doplněním léčebných postupů, především alternativních. Mikrominerály jsou nutností pro každého rekreačního i profesionálního sportovce, aby se mohl chránit před předčasným opotřebováním a případným selháním těla. Mikrominerály zvyšují energii a vytrvalost a podporují rychlejší zotavování po namáhavých soutěžích. MULTI STAR dále obsahuje šťávu z brusinek, což je potencionální antioxidant s protinádorovými vlastnostmi, neutralizuje destrukci enzymů, zpomaluje ochabování CNS v důsledku stárnutí a pro organismus je mnohem absorbovatelnější než jiné antioxidanty. Šťáva z malin obsahuje několik antioxidantů, má významné protinádorové účinky a zpomaluje stárnutí očí. Další ingredience jako např. bylinná směs s kopřivou, korejským ženšenem, extraktem z borůvek, zeleného čaje a zrníček vinné révy. Je přidána ještě směs pro tělesnou podporu s bioflavonoidy, lykopenem, kyselinou ?–lipoovou, luteinem, atd.

Tento ionizovaný mikrokoloidní roztok působí přímo přes výživu každé buňky v těle, je nutný pro tvorbu tělesných tekutin, stavbu kostí, údržbu nervové soustavy, posiluje imunitní systém, upravuje metabolismus, aktivuje hormonální systém, zlepšuje funkci mozku, výživu svalů a krvetvorbu. Podporuje kardiovaskulární systém, prevence infarktu a jako podpora při léčbě onkologických onemocnění, bolestech kloubů, artritidě, zlepšuje kvalitu pokožky a zabezpečuje rovnováhu fyzického a duševního rozvoje.

Doporučuji jej užívat pravidelně při všech orgánových poruchách, nedostatku vitality, snížené imunitě, stresu, cukrovce, různých poruchách slinivky, jater, ledvin, plic, srdce a střev, křečových žilách, oslabení zraku, ekzémech a různých vyrážkách. Celkově posiluje tvorbu buněčné energie a regeneruje všechny tkáně, orgány a buňky organismu. Množství odpovídající jednomu víčku (2 polévkové lžíce) tohoto produktu vypijete nejlépe 30 minut před spaním. V případě zdravotních potíží nebo stresu dávku zvyšte! Přípravek před použitím protřepejte a po otevření uschovejte v ledničce! Doporučuji užívat 6× ročně (každý druhý měsíc)!

Aktuality

31.01.2014
Začínáme spolupracovat s internetovým obchodem dentalnipotreby.cz. Všechny jeho produkty vřele doporučujeme.